Szukam partnerki - gdzie poznać ?
aktulalne ale ja lubię doprowadzac do orgazmu języczkiem ja już nie będę pisał bo nie mam kasy na karte jak lubisz ostre grzanie to ok bo ja lubię ostro zzapaz za pozladki i heja kutaska między nie wpychaz daj numer telefonu też można powiedzieć podobnie jak ty masz autko ja lubię też jeździć wiesz myszko ja lubię poznawac kobiety osobiscie! pa. idz spać to ci przejdzie, a jak chcesz to rest. wenecja 21. 30 a pisałaś ze uwielbiasz anal! ja lubię spuszczać się w dupie a na cycki już nie starczy w tym wieku. kotku ty chcesz się pieścić czy pisać? ja lubię konkrety wiec o to pisalem! jak ci nie odpowiada to pa? ja lubię sex reszta zależy od partnerki. normalnie 3 stosunki i cipki się palom a ja mam mazo 10 fotek! jesteś slodka mniam mniam a ja lubię robić to języczkiem te słodkie dwie dziurki a ty co lubisz kotku?
UWAGA! Serwis zawiera treści o tematyce erotycznej przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Materiały publikowane na tej stronie są nieodpowiednie i zakazane dla osób poniżej 18 roku życia. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat nie masz prawa wejść na stronę i nie możesz zapoznać się z treścią serwisu. Serwis ma charakter serwisu randkowego umożliwiającego wyłącznie prowadzenie fikcyjnych rozmów telefonicznych oraz wiadomości sms o tematyce erotycznej.

Kliknięcie przycisku WEJŚCIE oznacza, że akceptujesz zawartość strony, uczestnictwo w fikcyjnej zabawie oraz to, że masz ukończone 18 lat. Jeśli nie masz ukonczonych 18 lat lub nie interesuje Cie tematyka erotyczna kliknij przycisk WYJŚCIE Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Oświadczam że jestem pełnoletni (ukończyłem 18lat) i akceptuję regulamin